RoseMusa

Prevádzkovateľom Divadelného štúdia RosArt a zriaďovateľom Ružomberského divadla RosaThea je Občianske združenie RosArt, ktorého portfólio aktivít zahŕňa podujatia rôzneho zamerania.

Popri divadelných aktivitách z vlastnej aj cudzej produkcie, organizuje literárne a hudobné podujatia, umelecké vzdelávanie a v neposlednom rade aj komunitné a benefičné aktivity zamerané na podporu a rozvoj miestneho obyvateľstva.

Ponúkame priestor

Ponúkame priestor každému kto by rád prezentoval svoju umeleckú činnosť. V prípade, že máte čo ponúknuť neváhajte a obráťte sa na nás ešte dnes.

Kontaktujte nás


Divadelné aktivity

Popri produkcii inscenácií a divadelných programov Ružomberského divadla RosaThea je súčasťou dramaturgie Divadelného štúdia RosArt prinášať na ružomberské javisko produkciu určenú divákom z radov detí, mládeže a dospelých z dielne iných divadelných subjektov, ktoré pozývane do štúdia hosťovať. Takto prinášame do Ružomberka kvalitnú divadelnú produkciu nielen z domácej scény.

Ak máte záujem prezentovať výsledky svojej divadelnej činnosti kontaktujte nás.

Zrealizované podujatia


Komunitné aktivity

Záleží nám na tom, aby Ružomberok bol príjemným miestom pre život. Aj preto je jedným z našich zámerov realizovať podujatia, ktoré majú komunitotvorný charakter a benefičný charakter.

Ak máte nápad na dobrú vec dajte nám o sebe vedieť. Spoločne vymyslíme ako robiť hoci malé veci, ale pre veľké spoločné dobro.

Zrealizované podujatia


Hudobné aktivity

Snahou OZ RosArt je v rámci svojich aktivít podporovať hudobnú scénu na pôde mesta Ružomberok ako aj v jeho okolí. Svojimi tvorivými hudobnými činnosťami chceme prispieť k pozdvihnutiu hudobného života v ružomberskom okrese a to organizovaním koncertov, festivalov, workshopov a rôznych hudobných podujatí v rámci, ktorých chceme dať priestor predovšetkým domácim amatérskym ako aj profesionálnym umelcom.

Ak máš nejaké návrhy a nápady neváhaj nás kontaktovať

Zrealizované podujatia


Literárne aktivity

V úzkej spolupráci s Mestskou knižnicou Ružomberok chceme dať priestor ľudom so záujmom o literatúru - či už aktívnym literátom alebo nám pasívnym - čitateľom. Jednoducho všetkým, ktorí majú chuť sa stretávať a spoločne prebrať rôzne témy súvisiace s literatúrou, životom, dušou a všetkým čo je s tým spojené.

Ak máš aj ty chuť stretávať sa, niečo sa dozvedieť, vyliať si srdce, či nájsť pomoc a podporu nabrať odvahu a výjsť "na svetlo" so svojimi literárnymi pokusmi už dlhšie driemajúcimi kdesi v hĺbke zásuviek – daj o sebe vedieť a kontaktuj nás.

Zrealizované podujatia


Výtvarné aktivity

Nakoľko v Ružomberku a jeho okolí žije mnoho výtvarníkov rôzneho zamerania, profesionálov vo svojej oblasti ako aj ľudí, ktorí v tomto druhu umenia hľadajú sebarealizáciu, relax, či únik od reality, chceme dať možnosť prezentovať sa práve im. Máme ambíciu organizovať výstavy v netradičných priestoroch, časoch a okolnostiach a aj tak poukázať na talent a schopnosti nás „domorodcov“ - obyvateľov Ružomberka a okolia. Tiež chceme otvoriť scénu pre výtvarné vyjadrenie sa na témy, ktoré nás tešia, ale aj pália.

Zrealizované podujatia

Buďte v obraze!

Registráciou v našom mailingliste získať pravidelné info o podujatiach OZ RosArt. Svoju registráciu môžeš samozrejme neskôr kedykoľvek zrušiť.

Zisti viac...

2 % pre RosArt - staň sa aj Ty sponzorom!
Pomôž nám rozvíjať ďalej naše komunitné aktivity v oblasti kultúry a umenia v meste Ružomberok a regióne Liptov.

Mesto Ružomberok

SuperZoo

AveStav

Inštitút RK

Ružomberský hlas

Inteligentné riešenia pre Váš web - Webdizajn, internetové stránky, elektronický obchod, webové aplikácie

Fair Development

Kontaktujte nás

Telefón: +421 911 316 096

E-mail: info@oz-rosart.sk

Sledujte nás

Podporte nás

Aj vy môžete pomôcť v rozvoji kultúry a umenia v Ružomberku a na Liptove. Venujte nám 2 % z vašich daní. Ďakujeme.

Zistite viac

O nás

OZ RosArt vzniklo s cieľom prispieť k rozvoju amatérskej ako aj profesionálnej umeleckej tvorby v meste Ružomberok a regióne Liptov, organizovať a podporovať aktivity tohto zamerania.

OZ RosArt, všetky práva vyhradené - info@oz-rosart.sk - www.oz-rosart.sk - webdesign INTELI.SK - mapa stránky