2 % pre RosArt

Milí priatelia,

Občianske združenie RosArt vzniklo na sklonku roka 2010 so zámerom rozvíjať a podporovať kultúrne a umelecké povedomie v meste Ružomberok ako i v regióne Liptov, kde združenie pôsobí. Cieľom OZ RosArt je prispieť k rozvoju amatérskej ako aj profesionálnej umeleckej tvorby – hudobnej, divadelnej, výtvarnej a literárnej, organizovať a podporovať aktivity tohto zamerania na pôde mesta Ružomberok, v jeho okolí ako i regióne Liptov. Od roku 2019 prevádzkuje vlastné priestory RosArt / divadelného štúdia v centre Ružomberka (Podhora 18), ktoré je 1. slovenským dogfriendly divadlom - otvoreným aj pre psích divákov.


Prečo 2% pre RosArt

Každoročne pripravíme niekoľko desiatok kultúrno-umeleckých podujatí v oblasti divadla, prednesu, literatúry, hudby a pod. - divadelné insceácie Ružomberského divadla RosaThea - od roku 2021 fungujúceho pod názvom RosArt / divadelné štúdio. Inscenácie majú divácky aj súťažný úspech nielen doma, ale aj v zahraničí. Organizujeme festivaly, vzdelávacie aktivity, podujatia pre deti, cezhraničnú spoluprácu s Divadelným spolkem Kroměříž (CZ), a pod. V roku 2023 sme v Ružomberku zorganizovali 53 podujatí a realizovali medzinárodný divadelný projekt určený mladým ľuďom vo veku 13-30 rokov! Len pripomíname, že nemáme nijakých zamestnancov a pracujeme na princípe dobbrovoľníctva!

O akciách, ktoré sme zrealizovali alebo ešte len pripravujeme sa dozviete na našom webe. Takto chceme nielen realizovať naše sny, rozšíriť portfólio kultúrnych podujatí, ale prostredníctvom angažovaného umenia reflektovať dobu, v ktorej žijeme a povzbudiť k zamysleniu o zmysle nášho bytia. Našim cieľom je tiež reprezentovať mesto Ružomberok aj mimo nášho regiónu.

Len vďaka Vašej podpore môžeme byť lepšími v tom čo robíme a vďaka zázraku umenia aj lepšími v tom čo žijeme!

Vopred Vám ďakujeme za ochotu pomôcť prostredníctvom 2 % z Vašich daní, ktoré poskytnete pre Občianske združenie RosArt aj v tomto roku. 


Inštrukcie k poukázaniu 2%

Stačí vyplniť nižšie uvedený dokument („Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2% zaplatenej dane“ a „Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov“) a odovzdať spolu s ročným zúčtovaním alebo daňovým priznaním Vášmu účtovníkovi, nám alebo priamo na daňovom úrade. Ešte raz: ĎAKUJEME! 

Pripájame naše identifikačné údaje:

Názov: ROSART, občianske združenie
Právna forma: občianske združenie
IČO: 42214599
Ulica: Žilinská cesta
Súpisné/orientačné číslo: 1641/13
Obec: Ružomberok
PSČ: 03401


Stiahnite si

Buďte v obraze!

Registráciou v našom mailingliste získať pravidelné info o podujatiach OZ RosArt. Svoju registráciu môžeš samozrejme neskôr kedykoľvek zrušiť.

Zisti viac...

2 % pre RosArt - staň sa aj Ty sponzorom!
Pomôž nám rozvíjať ďalej naše komunitné aktivity v oblasti kultúry a umenia v meste Ružomberok a regióne Liptov.

Mesto Ružomberok

SuperZoo

AveStav

Inštitút RK

Ružomberský hlas

Inteligentné riešenia pre Váš web - Webdizajn, internetové stránky, elektronický obchod, webové aplikácie

Fair Development

Kontaktujte nás

Telefón: +421 911 316 096

E-mail: info@oz-rosart.sk

Sledujte nás

Podporte nás

Aj vy môžete pomôcť v rozvoji kultúry a umenia v Ružomberku a na Liptove. Venujte nám 2 % z vašich daní. Ďakujeme.

Zistite viac

O nás

OZ RosArt vzniklo s cieľom prispieť k rozvoju amatérskej ako aj profesionálnej umeleckej tvorby v meste Ružomberok a regióne Liptov, organizovať a podporovať aktivity tohto zamerania.

OZ RosArt, všetky práva vyhradené - info@oz-rosart.sk - www.oz-rosart.sk - webdesign INTELI.SK - mapa stránky